"BĚŽTE ZA EVČOU" a splňte si svůj sen o bydlení

Natura Space pořádá den plný běhání s Evou Vrabcovou - Nývltovou. Běžecké amatérské závody budou probíhat v sobotu 2. 9. 2017 spolu s představením nových rodinných domů s téměř nulovou spotřebou energií.  

Na programu dne jsou nejen běžecké závody pro děti v kategoriích od 3 do 13 let, ale i představení nových rodinných domů v dispozicích 3 kk a 4kk. "Našli jsme řešení pro náročnější rodiny, které chtějí mít například větší obývací prostor i místo připravené nejen pro pračku, ale i pro sušičku prádla," přibližuje novinky jednatel Jiří Vogl a dodává důležitou informaci: "Oba domy přitom splňují parametry evropské energetické směrnice a dosahují téměř nulové spotřeby energií. Rodiny, pro které jsou tyto domy připraveny, na energiích zásadně ušetří."

Na programu bude samozřejmě i autogramiáda naší v současonosti nejúspěšnější maratónské běžkyně Evy Vrabcové - Nývltové.

Veškeré podrobnější informace najdete na Facebookové stránce Natura Space nebo se s dotazy neváhejte obrátit na pořadatele na e-mailu pavla.kutlu@natura-space.com.

Akce se koná na vzorovém domě Natura Space v obci Střeokluky (mapa: https://goo.gl/maps/gD9q14NKC5U2).


plakat beztesevcou

 

kudyznudy RGB