Jak se bydlí

Natura Space reference drevostavby rodinny dum Natura Simple Hradec Kralove"Pro bydlení jsme si vybrali Královehradecký region, kde máme rodinu. Dům Natura Simple nás oslovil svou jednoduchostí a jeho realizace proběhla rychle a bez problémů přesně podle plánu. Jedná se přesně o typ bungalovu se sedlovou střechou, který jsme s manželem hledali. Užíváme si prosvětlený prostor a velká okna na terasu, kde po náročném sportování relaxujeme."

Natura Space rodinne domy drevostavba bungalov reference8 2„Protože jsme již bydleli v Pardubickém kraji, sháněli jsme zde vhodný pozemek pro stavbu našeho domu. Pro nás a naše malé děti jsme objevili dřevostavby Natura Space, které nás oslovili především řešením prostoru, možností zvětšování kdykoliv v budoucnu a také řešením dřevěné fasády, díky níž dům skvěle zapadá do okolní krajiny. Velikou výhodou řešení našeho bydlení s Natura Space byla rychlost realizace celého domu od jeho založení až po kompletní řešení interiérů. Dnes si dům na plno užíváme celá rodina i s jeho velkou terasu, o kterou v létě zvětšujeme obývací prostor.“

Natura Space reference drevostavby rodinny dum Natura Loft Slapska prehrada"Bydlíme v Praze v bytě se třemi dětmi, a protože máme rádi přírodu, přemýšleli jsme o stavbě nějakého rekreačního objektu. Rozhodnutí, kde budeme stavět, bylo jednoduché, jelikož moje žena jako dítě jezdívala se svými rodiči na hausbót na Slapskou přehradu a má na toto místo velmi hezké vzpomínky. Chtěli jsme postavit takový dům, který by zapadl do rázu dané krajiny, což nám umožnila firma Natura Space díky své celodřevěné modřínové fasádě.

Natura Space rodinne domy reference Brdske lesy"Jsem pracovně velmi vytížený člověk a začal jsem pociťovat, že potřebuji změnu v podobě relaxace. Rozhodl jsem se tedy pro koupi pozemku na stavbu malého domu spolu se samostatným a odděleným prostorem pro mou práci. Mé požadavky na dům byly co nejkratší výstavba a použití přírodních materiálů, vzhledem k překrásné lokalitě Brd. Oslovil jsem tedy firmu Natura Space, která mi nabídla ještě mnohem víc.

Natura Space rodinny dum reference11 (6)

"Když jsme hledali místo pro společné bydlení, bylo pro nás důležité zůstat v blízkosti hlavního města a Vysoký Újezd byl dobrou volbou. Při výběru domu jsme vybírali dům pro celou rodinu se třemi ložnicemi. Zaujal nás právě Natura Floor, který nabízí krásný otevřený prostor a velká okna. Výhodou tohoto domu je druhá koupelna v patře a naopak jedna z ložnic v přízemí. Skvělou volbou pro nás byl výběr vstupního modulu, kde vzniklo prostorné zádveří a v domě tak máme i dostatek místa na dětský kočárek."

Natura Space drevostavby rodinny dum Melnik 5

"Již jsem vystřídala různá bydlení ve větších domech, a proto jsem se rozhodla pořídit si v důchodovém věku menší, ale praktický domek se zahrádkou v klidném prostředí. Velký dům je vhodný pro rodinu, ale když již děti žijí svůj život mimo domov, tak člověk velmi rychle pochopí, že je zbytečné pečovat o úklid velkého domu a vynakládat finance na energii.

Natura Space reference drevostavby rodinny dum Natura Space modul "Dlouhá léta vlastníme rekreační chatku ve vzrostlé zahradě. Naše rodina se postupně začala rozrůstat a tak jsme uvažovali o domku s celoročním obýváním. Naším vstupním požadavkem, byla především rychlost výstavby, šetrnost k okolnímu prostředí a nízkoenergetická náročnost, což firma splňovala. Přijali jsme pozvání na prohlídku vzorového domu ve Středoklukách u Prahy a to se nám stalo osudovým. Dnes si dům užíváme se všemi jeho přednostmi a jsme potěšeni, jak krásně zapadl do vzrostlé zahrady a splnil tak všechna naše očekávání."

Natura Space reference drevostavby rodinny dum Natura Floor Praha small"Jsme cizinci, žijící v Praze, kde se nám velice líbí. Jelikož jsme celý život byli zvyklí žít v domě se zahradou, což nám zde velice chybělo, rozhodli jsme se tedy pro novostavbu. Problém byl však v tom, že jsme nechtěli bydlet mimo Prahu. Po dlouhém hledání se přece jen pozemek v Praze našel, a jelikož naši rodiče již mají dobré zkušenosti s dřevostavbou založenou na vrutech, rozhodnutí bylo jednoznačné. Firma Natura Space nám splnila náš sen nového domu v Praze a my si dnes můžeme užívat nadstandardního bydlení i na tak malém pozemku, jakým je ten náš."

Natura Space drevostavby rodinny dum Natura Simple reference6

"Hledali jsme možnost bydlení v Březnici pro návštěvy maminky, která zde bydlí, i setkávání naší velké rodiny o víkendech. Pro výběr našeho domu nás oslovil bungalov se sedlovou střechou od Natura Space, který splňoval všechny naše požadavky na prostor. Velkou výhodou byla rychlost výstavby, a tak jsme si již na jaře mohli všichni společně dům i terasu užívat."

Natura Space rodinny dum bungalov reference9 Kladno"Ve svém životě jsem postavil několik domů, ať už velkých či malých, ale vždy zděných. Proč jsem se tedy rozhodl pro dřevostavbu od firmy Natura Space? Jakožto stavaře mě oslovilo založení domů na vrutech, rychlost stavby, variabilita, velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti opláštění a vnitřní otevřený prostor s dvojitou galerií, kde máme každý své soukromí. Při rozhodování také sehrálo svou velkou roli 6 metrové prosklení v obývacím pokoji, které nabízí plynulý přístup na terasu a pocit splynutí s venkovním prostorem i v zimním období, kdy si užíváme tepla sálajícího z krbových kamen. S domem jsme spokojeni a bydlení v něm je velmi příjemné."

Natura Space reference drevostavby rodinny dum Natura Space Praha"Jsme velmi mladý manželský pár s dvěma malými dětmi, který snil o svém vlastním bydlení. Rozhodli jsme se zakoupit stavební pozemek a hledali jsme řešení, jak postavit dům s co nejmenšími náklady. Nechtěli jsme investovat do velikosti domu, který zatím nepotřebujeme. Tuto možnost nám nabídla právě firma Natura Space se svými přídavnými moduly, jež lze kdykoliv k základnímu modulu domu přistavět a tak dům uzpůsobit rostoucím potřebám rodiny. Dům splnil naše očekávání a jsme v něm velice spokojeni.

MOŽNOST DODATEČNÉHO ZVĚTŠENÍ

Koncept Natura Space, díky zakládání domů na zemních vrutech a široké nabídce rozšiřujícíc...

OTEVŘENÝ A PROSVĚTLENÝ PROSTOR

Domy Natura Space nabízí jedinečný otevřený prostor interiéru s otevřenou galerií po celé ...

NÍZKÁ SPOTŘEBA ENERGIÍ

Všechny typy domů konceptu Natura Space splňují podmínku nízkoenergetických domů, tzn. maj...

RYCHLOST A PRECIZNOST STAVBY

Montované dřevostavby Natura Space se připravují v našich výrobních halách, tedy s vysokou...

DŮM ŠETRNÝ K PROSTŘEDÍ

Filozofie Natura Space dává velký důraz na minimalizaci negativních dopadů na životní pros...

ZDRAVÉ BYDLENÍ A ICOOL

Natura Space nabízí konstrukční systém splňující parametry zdravého bydlení, tedy bez form...

Kontaktní formulář


Pro své dotazy neváhejte využít náš kontaktní formulář. V případě zájmu Vám zašleme cenovou nabídku dle Vašich požadavků. Registrovaným zájemcům zasíláme pozvánky na naše pořádané akce.

Rychlé kontakty

+420 417 631 222
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Po – Pá: 8:00 – 17:00