Vzorový dům

Náš vzorový dům je umístěn nedaleko Prahy v obci Středokluky. V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte a my Vám potvrdíme termín návštěvy, abychom se Vám mohli zcela věnovat. Zároveň Vám na Váš email zašleme podrobné informace o umístění vzorového domu.

Na vzorovém domě jsme nově pro své zákazníky instalovali vestavné skříně, které nabízíme pro řešení obývacího prostoru a spojovacího krčku.

Svým zákazníkům nabízíme také návštěvy domů s jejich majiteli či návštěvy domů, které jsou aktuálně ve výstavbě. Neváhejte nás kontaktovat, máte-li zájem navštívit hrubou stavbu domů Natura Space. 

Objednávka prohlídky


Vzorový dům Natura Space je umístěn nedaleko Prahy v obci Středokluky. V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte a my Vám potvrdíme termín návštěvy, abychom se Vám mohli zcela věnovat. Zároveň Vám na Váš email zašleme podrobné informace o umístění vzorového domu.

Na vzorovém domě jsme v roce 2017 pro své zákazníky instalovali vestavné skříně, které nabízíme pro řešení obývacího prostoru a spojovacího krčku.
Zákazníkům nabízíme také možnost prohlídky jiných domů s jejich majiteli či domů, které jsou aktuálně ve výstavbě.

Rychlé kontakty

+420 417 631 222
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Po – Pá: 8:00 – 17:00